DANIŞMANLIK FELSEFESİ

Butik bir danışmanlık hizmetimiz vardır bizim, ihtiyacı iyi analiz eder, size gereken ne ise onu veririz.

Yirmi yılın üstündeki profesyonel kariyerimizin ışığında, tecrübemizi ve yaşadıklarımızı akademik donanımımız ile birleştirir ve genelin ötesinde, problemlerinizi çözerken fırsatlara da odaklanmış, özel çözümler üretiriz, size özel konu başlıkları için.

Ayaklarımız yere basar, hayattan ve iş hayatının gereklerinden kopuk değilizdir. Beklentiler ile imkanları iyi eşleştirir, mevcut koşullardaki en ideal çözümleri üretiriz.

Danışılan adam olmanın sorumluluğunu ve zorluğunu biliriz.

Bir danışmanın etkili olabilmesinin sebebi, bizatihi yapının dışından gelmesidir. Bu etkiyi müşterimizin menfaati uğruna sonuna kadar kullanırız.

Biz kurumun içindeki engelleyici güçlerin etki alanının dışında kalabilme özgürlüğüne ve gücüne sahibiz, düşüncelerimizi uygun zaman ve zeminlerde açıkça söyleriz.

Bağımsız fikir ve değerlendirmelerin sizin için önemini takdir eder, tüm iyi niyetimizle sizlere yardımcı olmaya çalışırız.

Tarafsız bilgiye, acı gerçekleri duymaya, kararlarınızla ilgili yaşadığınız sürekli şüphelerden kurtulmaya, doğru yönlendirilmeye, uzun vadeli, verimli ve profesyonel ilişkilere duyduğunuz ihtiyacı anlar ve size güç verecek, destek olacak yaklaşımı her daim sergileriz.

İletişime sonsuz önem verir, sadece konuşmaz, anlatır, aydınlatırız sizleri. Toplantılarımızı sadece slaytlara değil, sizlerin yüzüne ve gözlerine bakarak yaparız.

Konuşmayı, fikirlerimizi sizlerle paylaşmayı severiz. Muhalif düşünceleri, mor inekleri, aykırılıkları, yan yolları, kestirmeleri; yasal, ahlaki ve onurlu olmaları kaydıyla, önünüze serer, sizleri bilgilendiririz.

Dinlemeyi, bazen sadece dinlemeyi, siz böyle tercih ediyorsanız eğer, benimseyebilir ve becerebiliriz. Çalışma masanızda karşınızda oturmayız, toplantı masasında yanınızdaki koltukta yerimizi alırız. Size karşı karşıya değil, yanyana olduğumuzu hissettiririz.

Sizin dilinizi konuşuruz. Gizemli anlamlar katmayız konuşmalarımıza, “zorlaştırmayın, kolaylaştırın” ilkesini benimsemişizdir. Yaptığımız işi olduğundan daha önemli göstermeye çalışmayız.

Ormana odaklanmayı da iyi biliriz. Sık sık sizle yer değiştirir, siz ağaca bakarken, biz de ormanı gözleriz. Karşılıklı aynı şeyleri görene kadar çabalarımız devam eder.

Tarzınızı öğreniriz. Size genel reçeteyi uygulamayız, uygulayacaksak eğer ilkönce sizi ikna eder, inandırırız.

Samimiyizdir. Her zaman direkt, açık ve samimi oluruz. Şirketin ali menfaatleri uğruna, doğru bildiğimizi paylaşırız sizlerle.

Sadığızdır. Sadakatimiz kurumadır tabii ki, bizimle ilişkiyi yürütene değil..!

Kariyer savaşlarına alet olmayız, laf getirip götürmeyiz, çalışanların kendi kariyer endişeleri için, üst yönetime mesaj ulaştırma yolunda bizleri kullanmalarına izin vermeyiz.

Pro-aktifizdir. Sektörle, üçüncü taraflar ile, yasal düzenlemeler ile ilgili uyarılarımızı önceden yaparız size, bilgi kaynaklarımızı sakınmayız sizden.

Tüm bu hassasiyetlerimizi sizlerden de bekleriz, karşılıklı sevgi ve saygının vazgeçilmezleri olarak.